Profil společnosti

Historie naší společnosti začíná již v roce 1995, kdy byla firma založena pro vlastní obchodní činnost pro dopravu pocínovaných plechů z Francie. Posléze v roce 1997 byla firma přejmenována na KOVO-TRANS s.r.o. a na počátku disponovala vozy Mercedes 1840 a Volvo F12. Postupně firma rozšířila svou činnost na klasickou mezinárodní dopravu. Náš vozový park se postupně rozšiřoval o další vozy MAN a RENAULT. Zeměmi našeho zaměření bylo především Španělsko a Portugalsko. Tyto země, spolu s Francií, se stali postupně naší specializací.

Na podzim roku 1998 jsme založili dceřinou společnost KOVO-TRANS-SERVIS s.r.o., která přebrala spediční činnost, skladování a sběrnou službu. Na jaře 1999 se ukázalo, že potřeba našich klientů na přepravy malotonážních zásilek se zvětšuje, tudíž jsme zareagovali nákupem vozů do 7,5 tuny.

Disponujeme vlastním vozovým parkem a na základě neustále se zvyšující poptávky spolupracujeme navíc s dalšími ověřenými smluvními přepravci. Transporty s dalšími smluvními dopravci, kteří spolehlivě zajistí přepravu pro naše zákazníky, jsou realizovány přes dispečink a jsme v neustálém kontaktu s řidiči. Veškeří naši smluvní dopravci a partneři jsou ověřeni na základě dlouholeté spolupráce.

Vnitrostátní a mezinárodní doprava

Spedice

Skladování

Sběrná služba

Přepravy ADR

Expresní přepravy

Profesionálně vám přepravíme váš náklad a těšíme se na naši první, společně realizovanou, přepravu!