VNITROSTÁTNÍ A MEZINÁRODNÍ DOPRAVA

Služby vnitrostátní automobilové dopravy zajišťujeme po celé ČR. Na mezinárodní úrovni je naší specializací Portugalsko, Španělsko a Francie. Zajišťujeme částečné i celovozové přepravy či kusové dokládky vlastním vozovým parkem.

SPEDICE

Spediční činnost realizujeme na základě neustále se zvyšující poptávky a na základě dlouhodobé spolupráce se smluvními přepravci nejsme omezeni objemem nákladu či jeho hmotností. Transporty se smluvními dopravci, kteří spolehlivě zajistí přepravu pro naše zákazníky, jsou realizovány přes dispečink a jsme v neustálém kontaktu s řidiči.

SKLADOVÁNÍ

Potřebujete uskladnit váš náklad? Zajistíme skladování v ČR i Barceloně. Uskladnění zboží vám nabídneme dle aktuálních možností a volných kapacit.

SBĚRNÁ SLUŽBA

Přeprava zásilek formou sběrné služby pro menší či kusové zásilky. Zboží na trase kamionu naložíme a sběrnou službou tak dosáhneme maximálního využití kapacity kamionů. Ideální pro sběrnou službu jsou menší, případně kusové, zásilky zhruba do 3000 kg. Zboží překračující tuto hmotnost je pak bráno již jako celovozová přeprava, či dokládka.

ADR PŘEPRAVY

Jsme schopni zajistit přepravu nebezpečného zboží dle předpisů pro ADR. Nebezpečné zboží smí být přepravováno pouze v souladu dle dohody ADR a veškeré podmínky musejí být striktně dodrženy. Nedílnou součástí je také zkušenost vyškolených řidičů pro přepravu nebezpečných věcí.

EXPRESNÍ PŘEPRAVY

Využitím dodávkového vozidla zajistíme, aby váš náklad byl přepraven v co nejkratší dobu.

 

Profesionálně vám přepravíme váš náklad a těšíme se na naši první, společně realizovanou, přepravu!